December 14-én: Csikys Családi Csodavárás

Idén immár negyedik alkalommal kerül sor iskolánkban a Csikys Családi Csodavárás nevű rendezvényre. December 14-én, csütörtök délután 16 órától diákok, pedagógusok és szülők vásári utcává alakítják át iskolánk folyosóit, a tantermeket pedig tematikus helyszínekké varázsolják. Az ünnepi készülődés forgatagából kiszakadva együtt szórakozhatunk, beszélgethetünk, sőt beszerezhetjük a még hiányzó karácsonyi ajándékokat szeretteinknek.

Ezúttal is megnyitja kapuit a Csodaváró Vendéglő, amelyet iskolánk diákjai, pedagógusaikkal együtt fognak működtetni. Ők készítik el és szolgálják fel a helyben készült ételeket. Az iskola díszterme, egy délután erejéig, hangulatos étteremmé alakul át, ahol az esemény résztvevői rövid időre megpihenhetnek és hódolhatnak a gasztronómiai élvezeteknek is. Ahhoz, hogy az étteremben történő asztalfoglalás gördülékenyen működjön, alább megosztunk egy linket, amelyet megnyitva egy táblázatba beírhatóak a foglalás adatai, és tetszés szerint odaírható az a választott étel is, amely a csatolt menüben szerepel: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1npxKhT7YJ9GijsGYHIM5O-M-KnxlBiY291Rx8Hdv0F0/edit#gid=341215375.

A 3CS részletes programját IDE, vagy a fenti képre kattintva találjuk meg.

Az eseményre mindenkit szeretettel várunk! Hangolódjunk közösen a szeretet ünnepére!