Csikys Családi Csodavárás, avagy a 3CS

Karácsonyi koszorúk készítése a 2019-es Csikys Családi Csodavásáron
[Fotó: Ilona János]

Hosszabb szünet után, idén újra közösen készülődhetünk a karácsonyi ünnepekre, a 3CS esemény keretén belül, amelyre idén harmadik alkalommal kerül sor iskolánkban. December 16-án, pénteken délután 17 órától diákok, pedagógusok és szülők vásári utcává alakítják át iskolánk folyosóit, a tantermeket pedig tematikus helyszínekké varázsolják. Ez alatt a pár óra alatt, kiszakadva az ünnepi készülődés forgatagából együtt szórakozhatunk, beszélgethetünk, sőt beszerezhetjük a még hiányzó karácsonyi ajándékokat szeretteinknek.

Az idei eseményen először mutatkozik be a Csiky Csodaétterme, amelyet iskolánk turizmus szakos és 12-es osztályos diákjai, pedagógusaikkal együtt fognak működtetni. Ők készítik el és szolgálják fel a helyben készült ételeket. Az iskola díszterme, egy délután erejéig, hangulatos étteremmé alakul át, ahol az esemény résztvevői rövid időre megpihenhetnek és hódolhatnak a gasztronómiai élvezeteknek is. Ahhoz, hogy az étteremben történő asztalfoglalás gördülékenyen működjön, egy linket osztunk meg, amelyet megnyitva egy táblázatba beírhatóak a foglalás adatai, és tetszés szerint odaírható az a választott étel is, amely a csatolt menüben szerepel: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1byHCUbhNbAQS7WD8EBfO-ZRN9AUlC0irD7dnmRZMWiE/edit?usp=sharing. Köszönjük a segítséget!

A fent említett eseményre mindenkit szeretettel várunk! Hangolódjunk közösen a szeretet ünnepére!

A 3CS részletes programját IDE kattintva találjuk meg.