Olimpikonok díjazása – szervezési hibákkal

olimpikonok_dijazasa_sav

Dicséretes az Arad Megyei Tanfelügyelőség azon kezdeményezése, hogy a tantárgyversenyek országos, illetve megyei szakaszán kiemelkedő eredményt elérő diákokat a tanév utolsó napjain összehívja és díjazza. Az idei szervezés azonban nem volt hibamentes.  Folytatás

Rövid beszédek, hosszú díjkiosztás – Az V–VII., illetve az elméleti szakos IX–XI. osztályok évzárója

evzaro_9-11_sav

Szavalatokkal kezdődött és kórusszámmal végződött az V–VII. osztályosok évzárója június 15-én, csütörtökön reggel 9 órakor a Csiky Gergely Főgimnázium Tóth Árpád termében. Két órával később, ugyanott, a IX–XI. A osztályok diákjai is (könnyű szívvel, sőt vidáman, sőt nagyon boldogan!) búcsúztak az idei tanévtől.  Folytatás

Kalandokkal teli út végén, s egy újabb kezdetén… Az elemi osztályosok évzárója

evzaro_0-4_sav

„Egyszer mindennek elérkezik a vége. Most lezárul egy szakasz. Elhagyjátok az elemit. Kalandokkal teli út végére értetek.” E szavakkal búcsúzott végzős kisdiákjaitól, a negyedikesektől Kurunczi Enikő Magdolna tanító június 14-én, az elemi osztályosok évzáró ünnepségén.  Folytatás

A 2015–2016-os tanév díjazottjai

Iskolánk legtöbb osztálya már boldogan szünidőzik (a szakiskolások még nem, ők szakmai gyakorlaton vannak a hónap végéig), s a múlt héten az érettségi nyári vizsgasorozata is lezárult. Ideje hát visszatekinteni picit, s felsorolni a 2015–2016-os tanév díjazottjait.

Az alábbi képekre kattintva tekinthetjük át az elemi iskolás, a gimnáziumi, illetve a középiskolai osztályok kiemelkedő eredményt elért tanulóinak névsorát. Mindnyájuknak szívből gratulálunk, s reméljük, hogy jövőre legalább ilyen sok és sokféle jó teljesítményről számolhatunk be.

Dijazottak_1_4_linkDijazottak_5_8_linkDijazottak_9_12_link

A tanév díjazottjai – IX–XII. osztály

Dijazottak_9_12

A díjak, dicséretek, illetve különdíjak odaítélésének feltétele:
I. díj – 9,50 feletti átlag
II. díj – 9,00 feletti átlag
III. díj – 8,50 feletti átlag
Dicséret – 8,50 feletti átlag (a felsorolásnál az átlagok csökkenő sorrendjében)
Különdíj – tantárgyversenyeken való eredményes részvétel, az osztály-, illetve az iskolai közösség életében való aktív részvétel, rendezvények szervezése


IX. A osztály (osztályfőnök: Páll Mária)
I. díj: Kurunczi Viktória (10,00)
II. díj: Mureșan Anna (9,85)
III. díj: Farkas Zsófia, Kutnik Andrea (9,73)
Dicséret: Dudás Izabella, Nemczov Brigitte, Gál Ruth, Köteles Nikolett, Strenger Erik, Kecskés Lóránt, Spier Szilvia, Mezei Eveline, Bartó Vanessa

IX. B osztály (osztályfőnök: Hasas Paul)
I. díj: –
II. díj: –
III. díj: Politic Cristian (8,71)
Dicséret: Gyüre Barbara, Feier Melinda, Kovács Gábor

IX. C osztály (osztályfőnök: Tóthpál Renáta)
I. díj: –
II. díj: Bíró Endre (9,25)
III. díj: Sisa Renáta (9,19)
Dicséret: Mițiți Petra, Andó Viktória, Lévai Kevin, Vuin Tímea

X. A osztály (osztályfőnök: Lehoczky Attila)
I. díj: Hegyi Boglárka (9,91)
II. díj: Zsámbok Emese (9,77)
III. díj: Kovács Kriszta (9,74)
Dicséret: Faragó Richárd, Mészár Zsófia, Back Annamária, Tapasztó Cyntia, Kurunczi Enikő, Lovas Éva, Pattus Dorottya

X. B osztály (osztályfőnök: Bencsik Anca)
I. díj: –
II. díj: Vajdovics Gabriella (9,10)
III. díj: Péter Adél, Somodi Omer (8,70)
Dicséret: –

X. C osztály (osztályfőnök: Pálfi Anett)
I. díj: –
II. díj: Oláh Ibolya (9,28)
III. díj: Sólyom Renáta (9,10)
Dicséret: Mezei Norbert, Wuchti Erich, Hudec Martina, Györki Róbert, Stelea Gabriel, Simon András, Tóth Alexandra, Horváth Dávid, Kecskés Márk, Antalfy Norbert

XI. A osztály (osztályfőnök: Nyári Andrea)
I. díj: Ilona Judit (9,89)
II. díj: Siska-Szabó Lehel (9,71)
III. díj: Gál Tamara (9,50)
Dicséret: Szilasi Róbert, Sipos Walter, Csomós Roland, Nagy Csilla, Birta Andrea, Bold Barbara, Kocsis Hedvig, Morariu Adrian

XI. B osztály (osztályfőnök: Rogoz Marianna)
I. díj: –
II. díj: Balog Dávid (9,10)
III. díj: Zsóri Hortenzia (8,80)
Dicséret: Páll Patrícia, Hegedüs Sebastian

XI. C osztály (osztályfőnök: Szente Gabriella)
I. díj: Boldizsár Bettina (10,00)
II. díj: Orbán Patrícia Petra (9,77)
III. díj: Mițiți Beatrix (9,18)
Dicséret: Varga Tamara, Kovács Ádám, Ceh Jennifer, Dezső Nóra, Németh Tímea

XII. A osztály (osztályfőnök: Ruja Ildikó)
I. díj: Ilona Eszter, Sisa Rihárd (9,96)
II. díj: Juhász Dóra Katalin (9,83)
III. díj: Cara Alessio (9,71)
Dicséret: Drăgan Patrik, Zaharie-Gulyás Ábel, Hegyi Vilmos, Péró Kitty, Tóthpál Béla, Lőrincz Márk, Szlauko Tamara, Păcurar Ariana, Simpf Erika, Tarkó Tina

XII. B osztály (osztályfőnök: Nyári Melinda)
I. díj: Kócsó Alexandra (9,55)
II. díj: –
III. díj: Gavril Evelin (8,92)
Dicséret: Rabb Anita, Borbély Eszter, Németh Regina, Csóti Endre, Mészáros Szilvia, Dávid Orsolya

XII. C osztály (osztályfőnök: Rudolf Ágnes)
I. díj: Farkas Dorottya (9,70)
II. díj: Kruzslitz Asztrid, Sipos Szilárd (9,67)
III. díj: Boda Krisztina (9,65)
Dicséret: Șatran Claudia, Pap Enikő, Pálfi Mónika, Arros Katalin, Dohor Tamás, Burkus Izabella, Papp Anabella


Különdíjak

Wieser Tibor-díj az évfolyamelsőknek:
– Kurunczi Viktória (IX. A);
– Hegyi Boglárka (X. A);
– Boldizsár Bettina (XI. C);
– Sisa Rihárd (XII. A);

Bolyai Farkas-díj a legjobb végzős matematikusnak: Sisa Rihárd (XII. A).

Dr. Vekov Károly, az Erdélyi Kárpát Egyesület elnökének különdíja a történelemversenyeken elért eredményekért: Zaharie-Gulyás Ábel (XII. A).

Böszörményi-díj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei szakaszán elért eredményéért és négy éves versmondó tevékenységéért: Zaharie-Gulyás Ábel (XII. A).

Böszörményi-díj a Csiky-Csuky diáklap leköszönő végzős szerkesztőinek: Baranyi Mihály, Boda Krisztina, Bortoș Júlia (XII. C), Ilona Eszter (XII. A), Kócsó Alexandra, Németh Regina (XII. B), Pálfi Mónika, Pap Enikő, Sandu Roland, Sipos Szilárd (XII. C), Tóthpál Béla (XII. A).

Különdíj az iskola weblapja leköszönő végzős szerkesztőinek: Bortoș Júlia (XII. C), Păcurar Ariana (XII. A), Sipos Szilárd (XII. C), Tarkó Tina, Tóthpál Béla (XII. A).

Különdíj a közgazdaság versenyeken elért eredményekért: Boda Krisztina, Șatran Claudia, Sipos Szilárd (XII. C), Bartha Evelyn, Borbély Eszter, Farkas Debóra, Csóti Endre, Daróczy Dávid, Dávid Orsolya (XII. B).

Különdíj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei szakaszán elért eredményekért (évfolyamonként és az elért eredmények sorrendjében):
– Kurunczi Viktória, I. hely; Köteles Nikolett, II. hely; Kutnik Andrea Virág, III. hely; Simpf Angelika, Andó Karina, dicséret (valamennyien a IX. A osztályból);
– Zsámbok Emese, I. hely; Tóth Yvette, II. hely; Back Annamária, III. hely; Pattus Dorottya, dicséret (valamennyien a X. A osztályból);
– Ilona Judit (XI. A), I. hely;
– Zaharie-Gulyás Ábel (XII. A), I. hely.
Felkészítő tanárok: Nyári Andrea, Rudolf Ágnes, Ruja Ildikó.

Különdíj az Implom József Helyesírási Verseny megyei szakaszán elért eredményért: Ilona Judit (XI. A), I. hely; Bíró Endre (IX. C), II. hely; Dudás Izabella Bernadett (IX. A), Siska-Szabó Lehel (XI. A), III. hely; Kurunczi Viktória (IX. A), dicséret.
Felkészítő tanárok: Ruja Ildikó, Nyári Andrea.

Különdíj a Speaking Contest nyelvhasználati verseny megyei, illetve interregionális szakaszán elért eredményekért: Bitai Vivien Ágnes (IX. A osztály); Kurunczi Krisztián (XI. A), interregionális szakasz, I. díj.
Felkészítő tanár: Ruja Ildikó.

Különdíj az országos, illetve nemzetközi matematika tantárgyversenyeken elért kiemelkedő eredményekért:
– Erdélyi Magyar Matematikaverseny, országos szakasz (Zilah): Kurunczi Viktória (IX. A), Hegyi Boglárka, Kovács Kriszta (X. A), Ilona Judit (XI. A).
– Caius Iacob Nemzetközi Matematikaverseny (Arad): Ilona Judit (XI. A), II. díj; Cara Alessio, Juhász Dóra, Sisa Rihárd (XII. A), III. díj.
Felkészítő tanár: Péter András.

Különdíj a III. Virgil Mădgearu közgazdaságtan versenyen elért III. helyezésért: Boldizsár Bettina, Orbán Petra (XI. C), Boda Krisztina, Sipos Szilárd (XII. C).
Felkészítő tanár: Tóthpál Renáta.

Különdíj az iskola diáklapja, a Csiky-Csuky szerkesztéséért: Back Annamária (X. A), Ilona Judit (XI. A), Kurunczi Enikő, Lovas Éva, Pattus Dorottya (X. A), Siska-Szabó Lehel (XI. A), Zsámbok Emese (X. A).
Projektvezető: Rudolf Ágnes.

Különdíj az iskola honlapjának a szerkesztéséért: Antalfy Norbert (X. C), Back Annamária (X. A), Bacsilla Sándor, Bold Barbara, Csomós Roland, Czank Vivien (XI. A), Godó Ákos (IX. C), Kurunczi Enikő (X. A), Musune Edina (XI. A), Pattus Dorottya (X. A), Szilasi Róbert, Zsámbok Zoltán (XI. A).
Projektvezető: Ilona János.

Különdíj a SNAC (Strategia Națională de Ajutor Comunitar) programban való aktív részvételért: Balog Dávid, Csillag Melinda, Göcző Attila, Gubacsik Noémi, Magyar Róbert, Páll Patrícia, Uglovics Kinga (XI. B).
Felkészítő tanár: Rogoz Marianna.

Különdíj a Theatrum Mundi fesztivál fotóversenyén elért első díjért: Csomós Roland (XI. A).

Különdíj az országos és nemzetközi rajzversenyeken való eredményes részvételért: Laslău Loredana (XII. C), Simpf Erika (XII. A), Szomorú Sándor (XII. C), Bronz Tibor (XI. B).
Felkészítő tanár: Siska-Szabó Hajnalka.

Különdíj az iskola kórusában való szereplésért: Păcurar Ariana, Simon Beatrix, Simpf Erika (XII. A).
Zenetanár: Szabó Csilla.

Különdíj a sportversenyeken elért eredményekért: Baranyi Mihály, Besesek Richárd (XII. C), Csóti Bálint, Daróczy Dávid, Feier Gábriel (XII. B), Kiss Patrick, Olai Bianca, Pálfi Mónika, Sandu Roland (XII. C), Simon Beatrix (XII. A).
Testnevelés tanár: Erdei Emese.

A Csiky Gergely Főgimnázium különdíja Sipos Szilárd (XII. C) és Tóthpál Béla (XII. A) részére, iskolaismertető és -népszerűsítő kisfilmek készítéséért.

A tanév díjazottjai – V–VIII. osztály

Dijazottak_5_8

A díjak, dicséretek, illetve különdíjak odaítélésének feltétele:
I. díj – 9,50 feletti átlag
II. díj – 9,00 feletti átlag
III. díj – 8,50 feletti átlag
Dicséret – 8,50 feletti átlag (a felsorolásnál az átlagok csökkenő sorrendjében)
Különdíj – tantárgyversenyeken való eredményes részvétel, az osztály-, illetve az iskolai közösség életében való aktív részvétel, rendezvények szervezése


V. osztály (osztályfőnök: Back Mária)
I. díj: Rónai Zoltán (9,92)
II. díj: Komori Viktória Andrea (9,89)
III. díj: Diel Eduárd Márk (9,85)
Dicséret: Andrasoni Henrietta Orsolya, Spir Attila Ádám, Gavrilă Erika Giulia, Timiș Dominic, Somodi Zsanett Petra, Vincze Viktória, Bíró Gergő, Farkas Balázs Rafael, Bac Beatrix Barbara, Kisvárdai-Spier Tamás, Csáki Rhode Imola

VI. osztály (osztályfőnök: Muntean Tibor)
I. díj: Back István Levente, Jakab Fanni, Naschauer Karina (10,00)
II. díj: Hagya-Knáll Márk (9,97)
III. díj: Sallai Krisztina (9,94)
Dicséret: Csáki Frigyes Dániel, Lészay Csaba Örs, Vida Norbert, Weisz Gabriella, Bálint Botond, Csapó Dávid, Mezei Dávid, Spier Alexandra

VII. A osztály (osztályfőnök: Erdei Emese)
I. díj: Mészár Anna Orsolya (10,00)
II. díj: Tóth Tibor Richárd (9,97)
III. díj: Sipos Richárd (9,84)
Dicséret: Csapó Vivien, Tóthpál Eszter, Sallai Eszter, Péter Noémi Claudia, Dohor Dániel Attila, Rudolf Judith

VII. B osztály (osztályfőnök: Hevesi Éva)
I. díj: Rákóczi Rebeka (9,89)
II. díj: Adjudeanu Vivienne Orsolya (9,86)
III. díj: Fodor Tímea, Varga Gabriella (9,78)
Dicséret: Borbély Hunor Attila, Cirják Zsana Mária, Kovács Armand Márk, Soltész Martin Anders

VIII. osztály (osztályfőnök: Erdélyi Kinga, Fekete Karolina)
I. díj: Spir Petra Rebeka (10,00)
II. díj: Mészáros Letiția, Naschauer Kinga (9,94)
III. díj: Varga Vivienn (9,77)
Dicséret: Sătmărean Gabriella, Hegyi Tibor, Takács Andrea Tímea, Pol Norbert Márk, Tompos Róbert János, Horváth Gergely Krisztián, Mártonfi Gedeon Jonathan


Különdíjak

Bolyai János-díj a legjobb gimnazista matematikusnak: Spir Rebeka Petra (VIII. osztály).

Böszörményi-díj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei és országos szakaszán, illetve a helyesírási versenyeken elért kiemelkedő eredményekért: Naschauer Kinga Beatrix (VIII. o.).

Különdíj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei szakaszán elért eredményekért:
– Bíró Gergő, III. hely; Rónai Zoltán, dicséret (V. osztály);
– Back István Levente, I. hely; Naschauer Claudia Karina, dicséret (VI. osztály);
– Csapó Vivien (VII. A), III. hely; Cirják Zsana Mária (VII. B), dicséret;
– Spir Rebeka Petra, I. hely; Naschauer Kinga Beatrix, II. hely; Mészáros Letiția Izabella, III. hely (VIII. osztály).
Felkészítő tanárok: Nyári Andrea, Nyári Melinda, Puskel Tünde Emese.

Különdíj a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Arad megyei szakaszán elért eredményekért:
– Bíró Gergő, Komori Viktória Andrea (V. osztály);
– Back István Levente, Naschauer Claudia Karina (VI. o.);
– Adjudeanu Vivienne (VII. B);
Felkészítő tanárok: Nyári Andrea, Nyári Melinda.

Különdíj a Vidám Versek Versmondó Verseny megyei szakaszán elért eredményekért:
Rónai Zoltán (V. o.), II. hely; Tóthpál Eszter (VII. A), II. hely; Naschauer Kinga (VIII. o.), III. hely.
Felkészítő tanárok: Nyári Melinda, Puskel Tünde Emese.

Különdíj az angol olimpia megyei szakaszán való szereplésért: Hagya-Knáll Márk (VI. osztály), Naschauer Kinga Beatrix (VIII. o.).
Felkészítő tanár: Fekete Karolina.

Különdíj az országos, illetve nemzetközi matematika tantárgyversenyeken való eredményes szereplésért:
– Erdélyi Magyar Matematikaverseny országos szakasza: Diel Eduárd Márk (V. o.), Back István Levente (VI.), Mészár Anna Orsolya, Tóth Tibor Richárd (VII. A), Mészáros Letiția, Spir Rebeka Petra (VIII. o.);
– Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza: Diel Eduárd Márk (V. o.), I. hely; Back István Levente (VI.), I. hely;
– Csillagszerző Matematikaverseny országos szakasza: Back István Levente (VI.), I. hely;
– Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakasza: Bac Beatrix Barbara, I. hely, Diel Eduárd Márk, II. hely (V. o.); Mészár Anna Orsolya, I. hely, Tóth Tibor Richárd, II. hely (VII. A);
– szegedi Makkosházi Matematikaverseny: Back István Levente, Hagya-Knáll Márk (VI. o.).
Felkészítő tanárok: Czeglédi Csilla, Pálfi Anett, Spier Tünde.

Különdíj a Terra földrajzverseny megyei szakaszán elért eredményekért: Csapó Dávid (VI. o.), II. hely; Tóth Tibor Richárd (VII. A), II. hely; Back István Levente, Naschauer Claudia Karina (VI. o.), III. hely.
Felkészítő tanár: Hevesi Éva.

Különdíj az ökumenikus vallás tantárgyverseny országos szakaszán való eredményes szereplésért: Mészáros Letiția (VIII. osztály), a Gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség különdíja.
Felkészítő tanár: Back Mária.

Különdíj az országos Velünk az Isten fogalmazásversenyen való eredményes szereplésért: Back István Levente (VI. osztály), I. hely; Tapasztó Rebeka (V. o.), III. hely.
Felkészítő tanár: Back Mária.

Különdíj megyei, országos, illetve nemzetközi rajzversenyeken való eredményes részvételért: Andrasoni Henrietta Orsolya, Diel Eduárd Márk, Komori Viktória Andrea, Rónai Zoltán (V. osztály), Bálint Botond, Spier Alexandra (VI. o.), Csapó Vivien, Mészár Anna Orsolya (VII. A), Mod-Juhász Nikolett (VII. B).
Felkészítő tanár: Siska-Szabó Hajnalka.

Különdíj az iskola kórusában való szereplésért: Diószegi Júlia, Schöfer Evelin (VIII. o.).
Zenetanár: Szabó Csilla.

Különdíj az iskolai kosárlabda bajnokság Arad megyei szakaszán második helyezést elért lány csapat tagjainak: Spier Alexandra (VI. o.), Diószegi Krisztina, Péter Noémi, Rudolf Judith, Vasas Karen (VII. A), Cirják Zsana, Fodor Tímea, Tóth Orsolya (VII. B), Naschauer Kinga Beatrix, Takács Andrea Tímea (VIII. o.).
Felkészítő tanár: Erdei Emese.

Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedőn I. helyezést elért csapat gimnazista tagjainak: Spier Alexandra, Vida Norbert (VI.), Mészár Anna Orsolya (VII. A), Belean Eduard (VIII. o.).
Felkészítő tanárok: Rónai Helén, Csernyeczki Árpád.

A tanév díjazottjai – I–IV. osztályos különdíjasok

Dijazottak_1_4

I. osztály

Kányádi Sándor szavalóverseny – Tapasztó Gujdár Péter, I. díj a megyei szakaszon, dicséret az országos szakaszon

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Bartha Karolina, dicséret

Számok szárnyán levelezős verseny – Szabó Tamás Attila, II. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Busch Ingrid Orsolya, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Vida Roland, I. hely; Tapasztó Gujdár Péter, II. hely

Tanító: Khell Jolán.

 

II. A osztály

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Szabó Péter Patrick, dicséret

Mesék szárnyán mesevetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, Szél Emese Mária, Trăncău Alice, Zámbori Zsófia (Sellőlányok csapat), II. hely

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Szél Emese Mária, IV. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, IV. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Trăncău Alice, II. hely

Tanító: Bálint Erika.

 

II. B osztály

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Somodi Adrienn Szonja, II. hely

Mesevetélkedő, megyei forduló – Bálint Anna, Budacsek Tímea,Gyarmathy Tímea, Lészay Sarolta Emese (Lila léggömbök csapat), I. hely

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely; Bíró Botond, V. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Szlauko Viviane, I. hely; Somodi Adrienn Szonja, III. hely

Tanító: Cirják Izabella Márta.

 

III. osztály

Kányádi Sándor szavalóverseny, megyei szakasz – Marossy Gyopár, III. díj

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Nyári Tamás, I. hely; Rudolf Barnabás Jóel, II. hely; Charles-Fekete Farkas Frederick, III. hely; Tamás Ákos Hannibál, dicséret

Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny országos szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, különdíj

Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Barnabás Jóel és Higyed Hunor István

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Simon Abigél, III. hely

Tanító: Kurunczi Enikő.

 

IV. osztály

Böszörményi-díj a mesemondó és a szavalóversenyeken való négy évi eredményes szereplésért: Dobos Carlos Attila, Dunai Márk

Kányádi Sándor szavalóverseny, országos szakasz – Dobos Carlos Attila, különdíj

Mesevetélkedő, a 3. szakaszig – Cismașiu Norbert Dominik, Csapó Erik Máté, Dobos Carlos Attila, Dunai Márk (Agymenők csapat)

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Rudolf Rafael, III. hely

Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Rafael és Dunai Márk

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Rafael, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Balogh Zita Dóra, II. hely

Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedőn I. helyezést elért csapat negyedikes tagjának: Dobos Carlos Attila

Tanító: Pintér Mária.