Gólya7, szerda: Puszicsata a Csikyben

golya7_2018_szerda_sav

Hogyan is válhatna igazi showman vagy showgirl gólyáinkból, ha nem így?… CSAPÓ 1: Rúzsozd ki a párod! CSAPÓ 2: Csücsöríts egyet-kettőt! CSAPÓ 3: Puszicsata indul! 

Az idei gólyahét (hivatalosan: Gólya7!) keretén belül a sólányokra és a sófiúkra (ha-ha-ha) ma érdekes feladat várt: nekünk puszit adhattak, ők pedig ezzel pontot nyertek. Minden gólya rúzzsal a száján kellett iskolánk falain belül (esetleg falain kívül is) fel-alá futkosson, hogy minél több diákot puszijával megragadjon. Nagyon ügyesek voltak, sok-sok puszit nyomtak a diákok arcára (néhányan a tanárok és Duffy néniére is), ezzel felvidítván minket és fokozván a gólyabál miatt már eddig is izgalmas, feszültségkeltő pillanatokat iskolánkban.

Sok sikert kívánunk továbbra is, kicsi gólyák! Ne izguljatok (annyira), vár még rátok feladat a Diáktanács részéről!!!

[Fotó: Fodor Tímea]

« 1 A 2 »

Indul az idei gólyaszavazás!
Gólya7, csütörtök: Madárból milliomos

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

egy + 20 =

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..