Iskolánk diákjai az Implomon

Rudolf Ágnes, magyartanár, szervező, és a 2024-es Implom József helyesírási verseny Arad megyei fordulójának díjazottjai: Kiss Eszter (XI. A), Tiba-Fischer Eszter (X. A), Marossy Gyopár (XI. A), Farkas Dominik (IX. A) [Fotó: Kulcsár Jóel]

2024. január 13-án ismét megrendezésre került iskolánkban az Implom József helyesírási verseny, amelyen IX–XII. osztályos diákjaink vettek részt, akik évfolyamtól függetlenül ugyanazt a feladatsort kapták. A versenyre összesen 15 diák jelentkezett. A feladatlap 2 részből állt: egy tollbamondásból, mely 70 pontot, illetve egy feladatlapból, mely 130 pontot jelentett.

A megyei szakaszon a következő eredmények születtek:

  • I. helyezett: Kiss Eszter (XI. A)
  • II. helyezett: Tiba-Fischer Eszter (X. A)
  • III. helyezett: Farkas Dominik (IX. A)
  • IV. helyezett: Marossy Gyopár (XI. A)

Ők négyen képviselik majd iskolánkat a február 2–4. között Sepsiszentgyörgyön megrendezendő országos fordulón. Gratulálunk a továbbjutóknak, és sok sikert kívánunk az országos szakaszon!

[Fotó: Rudolf Ágnes, Kulcsár Jóel]

« A 2 »

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

tizenkettő + tizenhat =

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .