Comper

Idén iskolánkban is megszervezték a Comper versenyt. A versenyen részt vettek iskolánk IV. osztályos tanulói, felkészítő tanítójuk Bálint Erika Vanda, a VII. osztályos tanulók, felkészítő tanáruk Rus Cristiana, valamint a VIII. osztályos tanulók, felkészítő tanáruk Dima Crina. Gratulálunk minden versenyzőnek!

Nyári Melinda, nevelési igazgató

La Colegiul „Csiky Gergely” Arad am organizat Concursul Comper. Clasele implicate sunt următoarele: a IV-a prin prof înv. Balint Erika, clasa a VII-a prin prof. Rus Cristiana, cât si la clasa a VIII-a prof coord. Dima Crina.

Dima Crina, profesoară de limba română

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

egy × négy =

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .