Képes beszámoló az Erasmus+ projektről minden érdeklődőnek

erasmus_beszamolo_sav

Április 19-én, csütörtökön 13 órától került sor az iskolánk Let’s BENEFIT című Erasmus+ projektje keretén belül megvalósult első szakmai gyakorlat képes beszámolójára, a Csiky Gergely Főgimnázium dísztermében. 

A projekt kétszer két hetes szakmai gyakorlatának első utazása március 11–24. között valósult meg, amikor 10 turizmus szakos diák az Egyesült Királyság Wales tartományában, Colwyn Bay-ben vehetett részt egy kéthetes szakmai gyakorlaton. (Kétrészes beszámolónk erről ITT és ITT olvasható.)

A gyakorlaton részt vett diákok képekkel, kisfilmekkel illusztrált beszámolóját közel száz érdeklődő diák, szülő és pedagógus hallgatta meg, s szerzett tudomást a szakmai tevékenységről és a wales-i tapasztalatokról, élményekről.

A projekt második és egyben utolsó állomása a közgazdaság szakos diákok kéthetes spanyolországi szakmai gyakorlata lesz, április 28. és május 12. között, amiről szintén részletes beszámolót fogunk közölni iskolánk honlapján.

[Fotó: Ilona János]

« A 2 »