Videó az OTP-s mentorok aradi útjáról

otp_mentorok_aradon

Csütörtökön számoltunk be arról, hogy az Iskola másként hét első három napján, március 20–22. között az OTP Fáy András Alapítvány budapesti és nyíregyházi trénerei ismét ellátogattak a Csiky Gergely Főgimnáziumba. Négy osztálynak pénzügyi, gazdasági, gazdálkodási, európai uniós, másik négy osztálynak pedig pályaválasztás és karrier tréningeket tartottak az „O.K.+ 2007-2014″ című Erasmus+ projekt keretében. 

Bőhm Lotti (XII. A) és Naschauer Kinga (IX. A) beszámolójából kiderült, hogy a diákok nagyon élvezték a képzéseket (mind tartalmi, mind formai szempontból), alább pedig, Rab Titanilla kisfilmje révén a „kulisszák” mögé is betekinthetünk. Nézzük tehát, hogyan élték meg a trénerek (mentorok) az aradi három napot, milyennek látták iskolánkat és városunkat!