Harmadikosok sikerei

A XXI. „Fától fáig, verstől versig” Kányádi Sándor országos versmondó verseny megyei szakaszán (online térben) Boros Hanna Zselyke bájos szavalata elnyerte a zsűri tetszését. Zselyke meghívást kapott a döntőre, melyet május 12–13-án rendeznek a Hargita megyei Nagygalambfalván. Nagyon szurkolunk neked, Zselyke!

A X. Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny megyei szakaszát március 3-án rendeztük meg iskolánkban, négy tehetséges harmadikos leányka részvételével: Balog-Baumann Odett, Boros Hanna Zselyke, Kovács Lilla Flóra és Tankó Dóra. Közülük Dóra II. helyezést ért el, Odett pedig I. díjas lett. Balog-Baumann Odett képviseli iskolánkat és Arad megyét április 22-én az országos megmérettetésen, Nagyszalontán. Nagyon sok sikert kívánunk, Odett!

Országos és nemzetközi résztvevőkkel zajlott a VI. Versíró pályázat a költészet napjára, melyre két ügyes harmadikos tollforgatónk küldte be két-két versét. Izgalommal vártuk az eredményhirdetést, és hatalmas örömmel fogadtuk a díjakat: Popa Ayan Márk I. díjban részesült, Derzsi Máté Patrik pedig II. díjas lett. Szívből gratulálunk nekik! Csak így tovább!