Sikeres diákunk egy román nyelvű kreativitás versenyen

Creativitate, seriozitate și tenacitate sunt calități care îi definesc pe elevii școlii noastre, iar dovada este câștigatoarea premiului al II-lea, Anghel Orsolya, elevă în clasa a VI-a A, la concursul județean de creație literară în limba română Lectura în secolul XXI, organizat de Palatul Copiilor, I.S.J. și Ministerul Educației.

Felicitări, Orsi!

Szorgalom, kitartás és nem utolsó sorban kreativitás – ezek jellemzik iskolánk tanulóit. Jó példa erre az a II. helyezés, amelyet iskolánk VI. A osztályos tanulója, Anghel Orsolya ért el annak a román nyelvű kreativitás versenynek a megyei szakaszán, amelyet a Gyermekpalota, az Arad Megyei Tanfelügyelőség és a Tanügyminisztérium közösen szervezett meg, és amely a Lectura în secolul XXI (XXI. századi olvasmányok) nevet viselte.

Gratulálunk és sok sikert kívánunk neki továbbra is!