Diákjaink szavalnak a magyar költészet napján

1964 óta minden évben április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük a magyar költészet napját mindenhol a Kárpát-medencében. Iskolánkban az elmúlt években is megemlékeztünk erről a napról, diákjaink láncversmondással hívták fel a figyelmet a költészet, a vers fontosságára és szeretetére.

Az idei tanévben, már a második alkalommal, ez a megemlékezés élőben nem jöhetett létre. Ezért arra gondoltunk, hogy a virtuális téren keresztül fogunk szólni a verskedvelőkhöz, természetesen diákjaink tolmácsolásában.

Egy hozzászólás a(z) “Diákjaink szavalnak a magyar költészet napján” bejegyzéshez

  1. Szép hagyomány! Nem szabad elvesznie. Gratulálok a vers mondóknak, ügyesek. Persze, a legbüszkébb a sajátjaimra vagyok! Lola tn.

Hozzászólások lezárva.