Iskolánk múltja, jelenének tükrében

2019. december 5-én, csütörtökön 16 órakor a Csiky Gergely Főgimnázium dísztermében egyedi történelemórára kerül sor. Hány éves is az iskolánk? Erre a kérdésre próbálnak meg egy választ megfogalmazni az Iskolánk múltja, jelenének tükrében című kerekasztal-megbeszélésen a meghívottak, Olasz Angéla, nyug. történelemtanár, Király András, helytörténész, nyug. helyettes államtitkár, Puskel Péter, helytörténész, illetve Ujj János, nyug. történelemtanár, helytörténész. Az érdeklődőket szeretettel várja dr. Muntean Tibor történelemtanár és az iskola vezetősége.

2 hozzászólás a(z) “Iskolánk múltja, jelenének tükrében” bejegyzéshez

  1. Reméljük, hogy ott lesznek a teremben. A téma nem csak az elmúlt 20-30 év, hanem régebbre szeretnénk visszamenni, ami a történészek asztala. De bárki hozzászólhat.

Hozzászólások lezárva.