Marosán Csaba iskolánkban

Január 22-én iskolánkba látogatott Marosán Csaba, kolozsvári színművész, aki egy előadással lepte meg a csikyseket, és ezzel lehetőség adódott rendhagyó módon megemlékezni a magyar kultúra napjáról. A díszteremben összegyűlt diákok felhőtlen szórakozása jellemezte a színművész produkcióját.

„Nekem azt tetszett a legjobban Marosán Csaba előadásában, amikor a híres költőkről beszélt, és arról, hogy hogyan udvaroltak régen a fiúk a lányoknak. Még nagyon tetszett az, hogy görbe tükröt tartott a mi generációnk elé, persze humoros és nem sértő módon. Én nagyon élveztem az egész produkciót.” (Osvár Anna, VII. B)

„Nekem először is az előadó, Marosán Csaba személyisége és színészi képessége tetszett. A másik pedig maga az előadás, meg az, hogy rengeteget tudtam nevetni a humoros vicceknek köszönhetően.” (Tapasztó-Gujdár Sophie, VII. A)

Szeretettel várjuk máskor is az előadót!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

1 × 2 =

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .