Május eleji program a bentlakásban

Iskolánk bentlakásában tavaly került sor az ebédlő és a konyha felújítására. A konyhát, a teljes felújítás mellett, felszerelték a főzéshez szükséges modern eszközökkel is. Ezeket próbáltuk ki mi is, múlt héten csütörtökön délután, Hasas Paul kollégámmal, a konyhai személyzettel és néhány vállalkozó szellemű, segítőkész bentlakó diákkal.

A kellemeset kötöttük össze a hasznossal, mert a közös főzés és együttlét mellett finom vacsorával örvendeztettük meg a diákokat. A menüt, a mindenki számára kedvelt sült krumpli és hamburger alkotta.

Amíg a vacsora készült, megérkeztek az iskola diáktanácsának tagjai is, a bentlakó fiúk pedig előkészítették a tábortűzhöz szükséges fát. Sajnos azonban az időjárás nem alakult a terveink szerint, ugyanis a vacsorát követő focimeccs közben eleredt az eső. Így a tervezett esti játék és tábortűz elmaradt. Ezeket azonban, ígérjük, pótolni fogjuk a következő alkalommal.

Köszönjük mindenkinek, a bentlakás személyzetének és diákjainknak is, hogy segítették a munkánkat!

[Fotó: Nyári Melinda]