Iskolánk könyvtára új könyvekkel bővült

[Fotó: Timiș Dominik]

Az Alma Mater Alapítvány anyagi támogatásának köszönhetően számos izgalmas könyv került könyvtárunk polcaira. A könyvvásárlásnál figyelembe vettük a diákok óhaját, érdeklődési körét, és igyekeztünk minden korosztály számára rendelni olvasmányt. A választott könyvek témájában érzékelhető a különböző ízlések keveredése.

Íme, néhány könyvcím ízelítőképp :)) : S. J. Kincaid – A kárhozott, Cassandra Clare – Elveszett lelkek városa, Peter Lerangis – A kolosszus feltámasztása, Diana Gabaldon  Outlander – Az idegen, Frances Hardinge – Hazugságok fája.

Ma, 2022. február 15-én, az olvasás napján, arra biztatunk benneteket, hogy merüljetek el bátran a könyvek világában, kapcsolódjatok ki, és szakadjatok ki egy kis időre a rohanó hétköznapokból. Vekerdy Tamás szerint: „Az olvasás segít élni, életben maradni, növeli az empátiát, a másik ember és a világ megértését.”

Kellemes olvasást kíván iskolánk Kortárskönyv-kommandója!

« A 2 »