Mikulásváró sütivásár

sutivasar_mikulasra_sav

November 22-én, kedden 9 órától sütivásárt szerveztek iskolánk tizedikes diákjai a két épületet összekötő hídon. A „sóhajok hídján” felsorakoztatott rengeteg házi készítésű édes és sós sütemény, palacsinta, fánk, üdítő, forró csoki és tea könnyen talált gazdára. A rendezvény célja, hogy az így befolyt összegből szervezzék meg a Mikulás napi ajándékozást. 

Minden eddigi sütivásár bevételét sikerült meghaladni, sőt megduplázni a szervezőknek. Az adományként beérkezett termékek eladásából 1648,90 lejt gyűjtöttek össze. Ahogy a szervező osztályfőnökök is megfogalmazták, az eredményen látszik, hogy három osztály összefogásának az eredménye, vagyis „egységben az erő”.

A szervezők köszönik minden vásárló támogatását! Reméljük, hogy a sikeres rendezvény bevételéből az idei Mikuláson is sikerül majd kellő ünnepi hangulatot, vidámságot csempészni iskolánk falai közé!

[Fotó: Godó Ákos]