Újra iskolánkban az OTP Fáy András Alapítvány

erasmus_csiky_kepzes_2016_aprilis_sav

Csütörtökön és pénteken (november 3–4.) újra iskolánkba látogat az OTP Fáy András Alapítvány 8 trénere, hogy ingyenes pénzügyi, gazdasági képzésben részesítse tanulóinkat, a közös O.K.+ 2007–2014 című Erasmus+ stratégiai partnerség típusú projektünk keretén belül. 

Az interaktív, játékos módszereken alapuló képzésben csütörtökön iskolánk V–VIII. osztályos tanulói, míg pénteken a X., XI. és XII. B osztályos tanulók fognak részt venni. Ezzel párhuzamosan a simonyifalvi Simonyi Imre Általános Iskolából 15, a kisiratosi Páter Godó Mihály Általános Iskolából 52, míg a Nagyiratosi Általános Iskolából 10 tanuló részesül képzésben. Nem maradnak ki a tanárok sem, a csikys pedagógusok közül több mint 10-en fognak módszertani képzésben részesülni.

Az eseményről fényképes beszámolót fogunk közölni.