I. osztály
Kányádi Sándor szavalóverseny – Tapasztó Gujdár Péter, I. díj a megyei szakaszon, dicséret az országos szakaszon
Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Bartha Karolina, dicséret
Számok szárnyán levelezős verseny – Szabó Tamás Attila, II. hely
Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Busch Ingrid Orsolya, I. hely csapatban
Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Vida Roland, I. hely; Tapasztó Gujdár Péter, II. hely
Tanító: Khell Jolán.
II. A osztály
Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Szabó Péter Patrick, dicséret
Mesék szárnyán mesevetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, Szél Emese Mária, Trăncău Alice, Zámbori Zsófia (Sellőlányok csapat), II. hely
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Szél Emese Mária, IV. hely
Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, IV. hely csapatban
Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Trăncău Alice, II. hely
Tanító: Bálint Erika.
II. B osztály
Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Somodi Adrienn Szonja, II. hely
Mesevetélkedő, megyei forduló – Bálint Anna, Budacsek Tímea,Gyarmathy Tímea, Lészay Sarolta Emese (Lila léggömbök csapat), I. hely
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely; Bíró Botond, V. hely
Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely csapatban
Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Szlauko Viviane, I. hely; Somodi Adrienn Szonja, III. hely
Tanító: Cirják Izabella Márta.
III. osztály
Kányádi Sándor szavalóverseny, megyei szakasz – Marossy Gyopár, III. díj
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Nyári Tamás, I. hely; Rudolf Barnabás Jóel, II. hely; Charles-Fekete Farkas Frederick, III. hely; Tamás Ákos Hannibál, dicséret
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny országos szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, különdíj
Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Barnabás Jóel és Higyed Hunor István
Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, I. hely csapatban
Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Simon Abigél, III. hely
Tanító: Kurunczi Enikő.
IV. osztály
Böszörményi-díj a mesemondó és a szavalóversenyeken való négy évi eredményes szereplésért: Dobos Carlos Attila, Dunai Márk
Kányádi Sándor szavalóverseny, országos szakasz – Dobos Carlos Attila, különdíj
Mesevetélkedő, a 3. szakaszig – Cismașiu Norbert Dominik, Csapó Erik Máté, Dobos Carlos Attila, Dunai Márk (Agymenők csapat)
Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Rudolf Rafael, III. hely
Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Rafael és Dunai Márk
Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Rafael, I. hely csapatban
Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Balogh Zita Dóra, II. hely
Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedőn I. helyezést elért csapat negyedikes tagjának: Dobos Carlos Attila
Tanító: Pintér Mária.