Reklámozd a honlapot!

Csiky_5Kedves V–VIII. osztályos diákok!

Idén, december 10-én, a Csiky napok keretén belül ünnepli fennállásának 5. évfordulóját iskolánk honlapja. Ebből az alkalomból versenyt hirdetünk, melynek témája egy olyan reklámszöveg megalkotása, mellyel népszerűsítheted iskolánk honlapját.

A legkreatívabb, legeredetibb szövegek értékes díjban részesülnek. A reklámszövegek beadási/beküldési határideje december 9., szerda 14 óra.

 

Kedves középiskolás csikys diák!

Kreatívnak tartod magad? Jó íráskészséggel rendelkezel? Önálló véleményed van bizonyos kérdésekben? Itt az ideje, hogy mindezt hasznosítsd!

Iskolánk honlapja idén, december 10-én ünnepli fennállásának 5. évfordulóját. Ebből az alkalomból pályázatot hirdet a következő témakörben: A média tájékoztat és /vagy befolyásol.

Várjuk írásodat ebben a témakörben. Alkotásodnak tetszőlegesen választhatsz műfajt: lehet esszé, novella, elbeszélés, értekezés stb. A legkreatívabb, legeredetibb írásművek szerzői értékes díjban részesülnek.

Mindkét kategóriánál (V–VIII. osztályosok, illetve középiskolások) a művek leadási határideje december 9., szerda, 14 óra. Az írásokat Ilona János tanár úrhoz kérjük eljuttatni személyesen, vagy (pontos feladónévvel) az ilonajanos@yahoo.com email-címre.

Sok sikert mindenkinek!

A szervezők