A tanév díjazottjai – V–VIII. osztály

Dijazottak_5_8

A díjak, dicséretek, illetve különdíjak odaítélésének feltétele:
I. díj – 9,50 feletti átlag
II. díj – 9,00 feletti átlag
III. díj – 8,50 feletti átlag
Dicséret – 8,50 feletti átlag (a felsorolásnál az átlagok csökkenő sorrendjében)
Különdíj – tantárgyversenyeken való eredményes részvétel, az osztály-, illetve az iskolai közösség életében való aktív részvétel, rendezvények szervezése


V. osztály (osztályfőnök: Back Mária)
I. díj: Rónai Zoltán (9,92)
II. díj: Komori Viktória Andrea (9,89)
III. díj: Diel Eduárd Márk (9,85)
Dicséret: Andrasoni Henrietta Orsolya, Spir Attila Ádám, Gavrilă Erika Giulia, Timiș Dominic, Somodi Zsanett Petra, Vincze Viktória, Bíró Gergő, Farkas Balázs Rafael, Bac Beatrix Barbara, Kisvárdai-Spier Tamás, Csáki Rhode Imola

VI. osztály (osztályfőnök: Muntean Tibor)
I. díj: Back István Levente, Jakab Fanni, Naschauer Karina (10,00)
II. díj: Hagya-Knáll Márk (9,97)
III. díj: Sallai Krisztina (9,94)
Dicséret: Csáki Frigyes Dániel, Lészay Csaba Örs, Vida Norbert, Weisz Gabriella, Bálint Botond, Csapó Dávid, Mezei Dávid, Spier Alexandra

VII. A osztály (osztályfőnök: Erdei Emese)
I. díj: Mészár Anna Orsolya (10,00)
II. díj: Tóth Tibor Richárd (9,97)
III. díj: Sipos Richárd (9,84)
Dicséret: Csapó Vivien, Tóthpál Eszter, Sallai Eszter, Péter Noémi Claudia, Dohor Dániel Attila, Rudolf Judith

VII. B osztály (osztályfőnök: Hevesi Éva)
I. díj: Rákóczi Rebeka (9,89)
II. díj: Adjudeanu Vivienne Orsolya (9,86)
III. díj: Fodor Tímea, Varga Gabriella (9,78)
Dicséret: Borbély Hunor Attila, Cirják Zsana Mária, Kovács Armand Márk, Soltész Martin Anders

VIII. osztály (osztályfőnök: Erdélyi Kinga, Fekete Karolina)
I. díj: Spir Petra Rebeka (10,00)
II. díj: Mészáros Letiția, Naschauer Kinga (9,94)
III. díj: Varga Vivienn (9,77)
Dicséret: Sătmărean Gabriella, Hegyi Tibor, Takács Andrea Tímea, Pol Norbert Márk, Tompos Róbert János, Horváth Gergely Krisztián, Mártonfi Gedeon Jonathan


Különdíjak

Bolyai János-díj a legjobb gimnazista matematikusnak: Spir Rebeka Petra (VIII. osztály).

Böszörményi-díj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei és országos szakaszán, illetve a helyesírási versenyeken elért kiemelkedő eredményekért: Naschauer Kinga Beatrix (VIII. o.).

Különdíj a Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny megyei szakaszán elért eredményekért:
– Bíró Gergő, III. hely; Rónai Zoltán, dicséret (V. osztály);
– Back István Levente, I. hely; Naschauer Claudia Karina, dicséret (VI. osztály);
– Csapó Vivien (VII. A), III. hely; Cirják Zsana Mária (VII. B), dicséret;
– Spir Rebeka Petra, I. hely; Naschauer Kinga Beatrix, II. hely; Mészáros Letiția Izabella, III. hely (VIII. osztály).
Felkészítő tanárok: Nyári Andrea, Nyári Melinda, Puskel Tünde Emese.

Különdíj a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Arad megyei szakaszán elért eredményekért:
– Bíró Gergő, Komori Viktória Andrea (V. osztály);
– Back István Levente, Naschauer Claudia Karina (VI. o.);
– Adjudeanu Vivienne (VII. B);
Felkészítő tanárok: Nyári Andrea, Nyári Melinda.

Különdíj a Vidám Versek Versmondó Verseny megyei szakaszán elért eredményekért:
Rónai Zoltán (V. o.), II. hely; Tóthpál Eszter (VII. A), II. hely; Naschauer Kinga (VIII. o.), III. hely.
Felkészítő tanárok: Nyári Melinda, Puskel Tünde Emese.

Különdíj az angol olimpia megyei szakaszán való szereplésért: Hagya-Knáll Márk (VI. osztály), Naschauer Kinga Beatrix (VIII. o.).
Felkészítő tanár: Fekete Karolina.

Különdíj az országos, illetve nemzetközi matematika tantárgyversenyeken való eredményes szereplésért:
– Erdélyi Magyar Matematikaverseny országos szakasza: Diel Eduárd Márk (V. o.), Back István Levente (VI.), Mészár Anna Orsolya, Tóth Tibor Richárd (VII. A), Mészáros Letiția, Spir Rebeka Petra (VIII. o.);
– Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza: Diel Eduárd Márk (V. o.), I. hely; Back István Levente (VI.), I. hely;
– Csillagszerző Matematikaverseny országos szakasza: Back István Levente (VI.), I. hely;
– Csillagszerző Matematikaverseny megyei szakasza: Bac Beatrix Barbara, I. hely, Diel Eduárd Márk, II. hely (V. o.); Mészár Anna Orsolya, I. hely, Tóth Tibor Richárd, II. hely (VII. A);
– szegedi Makkosházi Matematikaverseny: Back István Levente, Hagya-Knáll Márk (VI. o.).
Felkészítő tanárok: Czeglédi Csilla, Pálfi Anett, Spier Tünde.

Különdíj a Terra földrajzverseny megyei szakaszán elért eredményekért: Csapó Dávid (VI. o.), II. hely; Tóth Tibor Richárd (VII. A), II. hely; Back István Levente, Naschauer Claudia Karina (VI. o.), III. hely.
Felkészítő tanár: Hevesi Éva.

Különdíj az ökumenikus vallás tantárgyverseny országos szakaszán való eredményes szereplésért: Mészáros Letiția (VIII. osztály), a Gyulafehérvári Római Katolikus Érsekség különdíja.
Felkészítő tanár: Back Mária.

Különdíj az országos Velünk az Isten fogalmazásversenyen való eredményes szereplésért: Back István Levente (VI. osztály), I. hely; Tapasztó Rebeka (V. o.), III. hely.
Felkészítő tanár: Back Mária.

Különdíj megyei, országos, illetve nemzetközi rajzversenyeken való eredményes részvételért: Andrasoni Henrietta Orsolya, Diel Eduárd Márk, Komori Viktória Andrea, Rónai Zoltán (V. osztály), Bálint Botond, Spier Alexandra (VI. o.), Csapó Vivien, Mészár Anna Orsolya (VII. A), Mod-Juhász Nikolett (VII. B).
Felkészítő tanár: Siska-Szabó Hajnalka.

Különdíj az iskola kórusában való szereplésért: Diószegi Júlia, Schöfer Evelin (VIII. o.).
Zenetanár: Szabó Csilla.

Különdíj az iskolai kosárlabda bajnokság Arad megyei szakaszán második helyezést elért lány csapat tagjainak: Spier Alexandra (VI. o.), Diószegi Krisztina, Péter Noémi, Rudolf Judith, Vasas Karen (VII. A), Cirják Zsana, Fodor Tímea, Tóth Orsolya (VII. B), Naschauer Kinga Beatrix, Takács Andrea Tímea (VIII. o.).
Felkészítő tanár: Erdei Emese.

Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedőn I. helyezést elért csapat gimnazista tagjainak: Spier Alexandra, Vida Norbert (VI.), Mészár Anna Orsolya (VII. A), Belean Eduard (VIII. o.).
Felkészítő tanárok: Rónai Helén, Csernyeczki Árpád.

A tanév díjazottjai – I–IV. osztályos különdíjasok
A tanév díjazottjai – IX–XII. osztály

Egy hozzászólás a(z) “A tanév díjazottjai – V–VIII. osztály” bejegyzéshez

Hozzászólások lezárva.