Csikys diákok az Oktatás vásárán

Lakatos Emma (IX. B) és Szénási Nikolett (XI. B) közös fotón Marius Göndör, Arad megye főtanfelügyelője és Călin Bibarț, Arad polgármestere társaságában az Oktatás vásárán
[Fotó: Lévai Ildikó]

2023. május 4–5. között, újból megrendezésre került az Oktatás vására (Târgul Educației), az aradi Expo kiállítási és vásárcsarnokban, ahol iskolánk, a Csiky Gergely Főgimnázium is képviseltette magát egy saját standdal.

A kétnapos eseménysorozat alatt célunk volt hirdetni, megismertetni és népszerűsíteni iskolánk oktatási kínálatát a 2023–2024-es tanévre vonatkozóan a megye azon diákjaival, akik továbbtanulási lehetőséget keresnek az általános iskola után.

Akik a Csiky Gergely Főgimnáziumot az Oktatás vásárán népszerűsítették: Lakatos Emma (IX. B), Szénasi Nikolett, Delezsán Dávid, László Sándor (XI. B).

« A 2 »