Erasmusos logóverseny

A 2023. március 28-án közzétett beszámolónkban arra kértük diákjainkat, hogy a KEEPING UP WITH DIGITAL NATIVES (2022-2-RO01-KA210-SCH- 000095962) Erasmus+ projektünkhöz logót tervezzenek.

Összesen négy alkotás érkezett, és arra szeretnénk felkérni iskolánk diákjait és tanárait, hogy a facebookos bejegyzésünknél lájkkal szavazzanak az általuk legjobbnak ítélt logóra. A szavazást 2023. április 28-án, 18 órakor zárjuk le.

Szavazáskor figyeljünk a megszabott kritériumokra is, vagyis hogy a logónak digitálisnak kell lennie, és illeszkednie kell a témához: a pedagógusok digitális kompetenciájának fejlesztése, illetve lépést tartani a „digitális bennszülöttekkel”.

A nyertes logó egy következő versenyen is megmérettetik, amikor is a négy partneriskola logójavaslata közül kell majd a véglegeset megszavazni. Most és akkor is számítunk aktív részvételetekre! Köszönjük szépen!