Egy karatés bemutatása

Détári Dominic (balról az első), iskolánk XI. C osztályos karatésa

2021. június 5-én Aninán rendezték meg az Anina csillagai elnevezésű karate versenyt. Détári Dominic, iskolánk XI. C osztályos tanulója két versenyszámban is kiemelkedő teljesítményt nyújtott és első helyezést ért el.

Dominic az évek során számos országos bajnokságon és nemzetközi versenyen vett részt. Két világbajnokságon, Belgrádban, illetve Pozsonyban is ötödik helyezést sikerült elérnie. Európa bajnokságokon egy első és egy második helyezést ért el a román nemzeti csapattal. A Nemzeti Bajnokságon második helyezett lett.

Több mint száz más éremmel is büszkélkedhet kisebb versenyekről. Idén, május végén a fekete övet is sikerült megszereznie, 13 év sportolás után.

Gratulálunk, Dominic és további sok sikert kívánunk!

« A 2 »