La voce del silenzio – A csend hangja

A csend hangja – Elisa és Andrea Bocelli előadásában, a Kilátó aktuális tartalmához igazodva.

Helyszín: A csend színháza, az olaszországi Lajaticoban, Andrea Bocelli szülővárosában. A világhírű énekes kezdeményezésére 2006-ban épült szabadtéri amfiteátrumban évente egyetlen alkalommal tartanak koncertet (ilyenkor Bocelli is rendszeresen fellép), a többi napokon csönd van benne.

Az alábbi felvétel a második koncerten, 2007. július 5-én készült.

 

8 hozzászólás a(z) “La voce del silenzio – A csend hangja” bejegyzéshez

    • Jaaa,vagyis hogy beadta,hogy youtube,be is töltötte azt a siteot,ahonnan én leszedtem és onnan kellett beilleszteni a linket ide:P

      Mind1,tényleg a lényeg az,hogy megvan!

      • Pontosan!
        Arról nem is beszélve, hogy ezzel a röppárbeszéddel hatalmas hozzászólás-csúcsot generáltunk. Merthogy egyetlen eddigi anyaghoz sem érkezett egyszerre ennyi hozzászólás! 😀

        Küldj még máskor is érdekes linkeket, felhasználjuk a Kilátó-ban, vagy a Szünet-ben. 🙂

  1. Ehh,rajtam ne múljon,tudok én itt dumálgatni amig csak akarja a tanár úr.
    Amúgy mi az osztályközösségen belül mániásak vagyunk új dolgokat keresni,érdekes zenés videókat,ha gondolja, hogy többször is fel lehetne rakni ide videókat,akkor én benne vagyok,amint megjelenik valami újdonság én feldobhatom ide.Esetleg ezt könnyebben meg lehet valósítani,ha kaphatnék egy mail cimet,vagy messenger cimet,teljesen mind1.

    Mit gondol?

Hozzászólások lezárva.