Lezárult az „O.K.+ 2007–2014” című Erasmus+ projekt

otp_zaro_projekttalalkozo_sav

Augusztus 28–29. között került sor Budapesten, az OK Oktatási Központban, az OTP Fáy András Alapítvány „O.K.+ 2007–2014” című Erasmus+ projektjének záró találkozójára. Iskolánkat Hadnagy Éva és Spier Tünde tanárok, Lucaciu Edit főkönyvelő és Tóthpál Renáta projekt koordinátor képviselte. 

Az OTP Fáy András Alapítvány a közös projektünk 3 éve alatt 587 csikys tanulót, illetve további 60 kisiratosi és 14 simonyifalvi diákot részesített ingyenes pénzügyi-gazdasági és EU-s ismereteket átadó tréningekben.

A jó hír az, hogy bár a projekt augusztus 31-én lezárult, a kialakult baráti kapcsolat az alapítvány munkatársaival megmarad és a jövőben is együttműködhetünk. A 2017–2018-as tanév Iskola másként hetére már időpontot foglaltunk az alapítvány oktatásszervezőjénél, mind pénzügyi-gazdasági és EU-s tréningekre, mind pedig karrier tréningre, amelyre szintén nagy szükség van iskolánkban.

A záró projekttalálkozó további részleteiről IDE kattintva lehet tájékozódni.