A tanév díjazottjai – I–IV. osztályos különdíjasok

Dijazottak_1_4

I. osztály

Kányádi Sándor szavalóverseny – Tapasztó Gujdár Péter, I. díj a megyei szakaszon, dicséret az országos szakaszon

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Bartha Karolina, dicséret

Számok szárnyán levelezős verseny – Szabó Tamás Attila, II. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Busch Ingrid Orsolya, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Vida Roland, I. hely; Tapasztó Gujdár Péter, II. hely

Tanító: Khell Jolán.

 

II. A osztály

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Szabó Péter Patrick, dicséret

Mesék szárnyán mesevetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, Szél Emese Mária, Trăncău Alice, Zámbori Zsófia (Sellőlányok csapat), II. hely

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Szél Emese Mária, IV. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Maior Éva, IV. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Trăncău Alice, II. hely

Tanító: Bálint Erika.

 

II. B osztály

Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz – Somodi Adrienn Szonja, II. hely

Mesevetélkedő, megyei forduló – Bálint Anna, Budacsek Tímea,Gyarmathy Tímea, Lészay Sarolta Emese (Lila léggömbök csapat), I. hely

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely; Bíró Botond, V. hely

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Budacsek Tímea, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Szlauko Viviane, I. hely; Somodi Adrienn Szonja, III. hely

Tanító: Cirják Izabella Márta.

 

III. osztály

Kányádi Sándor szavalóverseny, megyei szakasz – Marossy Gyopár, III. díj

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Nyári Tamás, I. hely; Rudolf Barnabás Jóel, II. hely; Charles-Fekete Farkas Frederick, III. hely; Tamás Ákos Hannibál, dicséret

Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny országos szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, különdíj

Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Barnabás Jóel és Higyed Hunor István

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Barnabás Jóel, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Simon Abigél, III. hely

Tanító: Kurunczi Enikő.

 

IV. osztály

Böszörményi-díj a mesemondó és a szavalóversenyeken való négy évi eredményes szereplésért: Dobos Carlos Attila, Dunai Márk

Kányádi Sándor szavalóverseny, országos szakasz – Dobos Carlos Attila, különdíj

Mesevetélkedő, a 3. szakaszig – Cismașiu Norbert Dominik, Csapó Erik Máté, Dobos Carlos Attila, Dunai Márk (Agymenők csapat)

Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakasza – Rudolf Rafael, III. hely

Kis matematikusok és Kis nyelvészek anyanyelvi levelezős verseny lakiteleki döntőjére minősült Rudolf Rafael és Dunai Márk

Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakasza – Rudolf Rafael, I. hely csapatban

Őszirózsa népdalvetélkedő megyei szakasza – Balogh Zita Dóra, II. hely

Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedőn I. helyezést elért csapat negyedikes tagjának: Dobos Carlos Attila

Tanító: Pintér Mária.

Érettségi 2016 – eredmények
A tanév díjazottjai – V–VIII. osztály