A tanév díjazottjai – előkészítő és I–IV. osztály

dijazottak_0_4

Böszörményi-díj a mesemondó és a szavalóversenyeken való négy évi eredményes szereplésért: Komori Viktória, Rónai Zoltán (IV. o.).

A Csiky Gergely Főgimnázium különdíja a matematika tantárgyversenyeken való négy évi eredményes szereplésért: Komori Viktória (IV. o.) 

Különdíj a Kányádi Sándor versmondó verseny (Varsolc) megyei szakaszán elért eredményekért: Tapasztó-Gujdár Péter, Veres Zsombor (előkészítő osztály); Gyarmathy Tímea (I. B) – III. hely; Marossy Gyopár (II. o.) – III. hely; Dobos Carlos (III. o.) – I. hely; Komori Viktória (IV. o.) – II. hely; Vincze Viktória (IV. o.) – dicséret.
Felkészítő tanítók: Khell Jolán, Cirják Márta, Kurunczi Enikő, Pintér Mária, Khell Levente.

díjazottak IA és IB - 01Különdíj a Vidám Versek Versmondó Verseny (Szatmár) Arad megyei szakaszán elért eredményekért: Somodi Adrienn Szonja (I. B) – I. hely; Balogh Zita (III. osztály); Rónai Zoltán (IV. o.) – I. hely.
Felkészítő tanítók: Cirják Márta, Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj az Adventi koszorú vallásos versmondó versenyen (Déva) való részvételért és az elért eredményekért: Gáli Anita Andrea (előkészítő osztály); Dobos Carlos (III. o.) – dicséret; Rónai Zoltán (IV. o.) – III. díj.
Felkészítő tanítók: Khell Jolán, Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj a Mesék szárnyán mesevetélkedő megyei szakaszán elért eredményekért: Major Éva (I. A) – II. hely; Bálint Anna (I. B) – III. hely; Balogh Zita (III. o.) – különdíj; Vincze Viktória (IV. o.) – I. hely; Rónai Zoltán (IV. o.) – II. hely; Bíró Gergő (IV. o.) – dicséret.
Felkészítő tanítók: Bálint Erika, Cirják Márta, Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj az országos regemondó versenyen (Marosvásárhely) való részvételért: Balogh Zita (III. o.).
Felkészítő tanító: Pintér Mária.

Különdíj a Szelek szárnyán országos levelező verseny megyei szakaszán elért eredményekért: Marossy Gyopár (II. o.) – I. hely; Dunai Márk, Rudolf Rafael (III. o.) – I. hely.
Felkészítő tanító: Kurunczi Enikő, Pintér Mária.

díjazottak IA és IB - 02Különdíj a Mesék szárnyán, Szavak szárnyán, Számok szárnyán országos levelező verseny megyei szakaszán elért eredményekért: Nyári Tamás (II. o.) – I. hely; Dunai Márk (III. o.) – I. hely.
Felkészítő tanító: Kurunczi Enikő, Pintér Mária.

Különdíj a Tollas Tibor helyesíró versenyen (Lakitelek) való részvételért és az elért eredményekért: Dunai Márk (III. o.); Rónai Zoltán (IV. o.) – II. hely; Komori Viktória (IV. o.) – III. hely.
Felkészítő tanítók: Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj a lakiteleki Kis nyelvészek versenyen való részvételért: Dunai Márk (III. o.).
Felkészítő tanító: Pintér Mária.

Különdíj a Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny megyei szakaszán elért eredményekért: Major Éva (I. A) – I. hely.
Felkészítő tanító: Bálint Erika. 

Különdíj a Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei szakaszán elért eredményekért: Rudolf Barnabás (II. o.) – I. hely; Nyári Tamás (II. o.) – II. hely; Tamás Ákos Hannibál (II. o.) – IV. hely; Charles-Fekete Farkas Frederick (II. o.) – VI. hely; Dobos Carlos (III. o.) – III. hely; Komori Viktória (IV. o.) – I. hely; Diel Eduard (IV. o.) – III. hely.
Felkészítő tanítók: Kurunczi Enikő, Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj a szegedi Bonifert matematikaversenyen való részvételért: Strifler Eric (III. o.).
Felkészítő tanító: Pintér Mária.

Különdíj a lakiteleki Kis matematikusok versenyen való részvételért: Rudolf Rafael (III. o.).
Felkészítő tanító: Pintér Mária.

Különdíj a Kurutty Általános Műveltségi Vetélkedő megyei szakaszán III. helyezést elért csapatnak: Bálint Anna (I. B), Nyári Tamás (II. o.), Kruzslitz Kyra (III. o.), Komori Viktória (IV. o.).
Felkészítő tanítók: Cirják Márta, Kurunczi Enikő, Pintér Mária, Khell Levente.

Különdíj az Őszirózsa népdalvetélkedő (Újszentes) megyei szakaszán elért eredményekért: Somodi Adrienn Szonja (I. B) – I. hely; Major Éva (I. A), Gyarmathy Tímea (I. B) – II. hely; Balogh Zita (III. o.) – I. hely.
Felkészítő tanár: Szabó Csilla.

Különdíj a VIII. Gyerekek a DKMT Eurórégióban versenyen elért eredményekért: Andrasoni Orsolya (IV. o.) – I. hely, versillusztráció kategória; Csáki Rhode (IV. o.) – II. hely, népdal kategória; Komori Viktória (IV. o.) – II. hely, meseillusztráció kategória.
Felkészítő tanító: Khell Levente.

Különdíj a XXXVI. Crisius nemzetközi rajzversenyen elért eredményekért: Komori Viktória (IV. o.) – I. hely.
Felkészítő tanár: Siska-Szabó Hajnalka.

Különdíj a Sellyei járási versillusztráció versenyen (Budapest) elért eredményekért: Komori Viktória (IV. o.) – I. hely.
Felkészítő tanár: Siska-Szabó Hajnalka.

Különdíj a SzékelyKapuk-ZöldKapuk pályázaton arany fokozatot és adriai táborozást elnyert csapatnak: Balogh Zita, Biszák Mónika, Cismașiu Dominik, Csapó Máté, Dobos Carlos, Dunai Márk, Kruzslitz Kyra, Rudolf Rafael, Ördög Zoltán, Strifler Eric, Szigeti Giulia, Szőke Mária Carolina (III. o.).
Felkészítő tanító: Pintér Mária.

Különdíj az iskolai sakk bajnokságon elért eredményekért: Németh Dávid, Strifler Ingrid Emma (előkészítő osztály) – I. hely.
Felkészítő tanár: Matekovits Mária.

Különdíj az öttusa sportvetélkedő megyei, illetve országos szakaszán (Kolozsvár) csapatban elért eredményekért: Cismașiu Dominik, Dobos Carlos, Ördög Zoltán, Strifler Eric (III. o.) – megyei I. hely, Napsugár különdíj, Összefogás-díj.
Felkészítő tanár: Erdélyi Kinga.

Különdíj az Arad, mozgósítsd magad! sportvetélkedő megyei szakaszán II. helyezést elért csapat elemista tagjainak: Csáki Rhode, Rónai Zoltán, Simonetti Michele, Vincze Viktória (IV. o.).
Felkészítő tanár: Csernyeczki Árpád.

Az idei utolsó tanévzáró
A tanév díjazottjai – V–VIII. osztály