A kollégium lakói (2011–2012)

 Csikys bentlakók

A kollégium vezető tanára:
Hadnagy Éva

Kollégiumi pedagógusok:
Sas Ibolya, Kiss P. László

Kollégiumi felügyelő tanár:
Takács Máthé Mónika

 

Bentlakó csikys diákok
2011–2012

Sorszám Név Osztály Lakóhely
1. Albert Dóra 12. D Simonyifalva
2. Árvai Flórián 9. D Kisiratos
3. Árvai István 10. E Kisiratos
4. Bába Claudia 9. C Kisiratos
5. Bablina Norbert 9. C Simonyifalva
6. Bartha Annabella 12. D Simonyifalva
7. Bartucz Anita 12. B Majláthfalva
8. Bartucz Eduárd 10. C Majláthfalva
9. Beghean Petru 11. E Majláthfalva
10. Bier Anikó 9. B Simonyifalva
11. Bitai Olivér 10. A Vadász
12. Bogosi Odila 11. E Pécska
13. Csapó Edmond 9. C Pécska
14. Faragó Csilla Barbara 10. B Kispereg
15. Farkas Emil 10. D Simonyifalva
16. Fehér Annabella 9. C Bélzerind
17. Florea Róbert 12. B Majláthfalva
18. Fórián Csaba 10. B Érsemjén
19. Futó Zsolt 10. E Simonyifalva
20. Gál Csilla 9. A Simonyifalva
21. Gál Krisztián 11. A Kisiratos
22. Gellén Klaudia-Erzsébet 9. B Feketegyarmat
23. Haász Tünde 11. D Simonyifalva
24. Hügel Péter 9. D Kisiratos
25. Kakasi Róbert 12. A Pécska
26. Kakucs Dániel 9. B Simonyifalva
27. Kiss Evelin-Ivett 9. B Ágya
28. Kiss Karolina 11. C Kisiratos
29. Kovács Tamás 10. E Simonyifalva
30. Magyari István-Levente 5. B Farkaslaka
31. Man Gabriella 10. C Simonyifalva
32. Mészár Klaudia 10. D Ágya
33. Mészár Tamás Barnabás 10. E Feketegyarmat
34. Moroz Annamária 12. B Majláthfalva
35. Mucsi Bettina 11. D Simonyifalva
36. Oneţiu Anabela 11. C Simonyifalva
37. Palcu Tímea 10. B Mácsa
38. Péter Anikó 11. A Simonyifalva
39. Péter Lidia 10. D Majláthfalva
40. Pop Ivett Frensyn 10. A Ágya
41. Pop Sorina-Reghina 9. C Kispereg
42. Retezár Amália 11. C Sofronya
43. Rostás Sandra-Tamara 9. A Kispereg
44. Siklódi Éva 11. B Majláthfalva
45. Siklódi Sándor 10. D Majláthfalva
46. Simon Anikó 9. D Kispereg
47. Simon Krisztián 10. E Simonyifalva
48. Szabó Máté Szabolcs 10. C Vadász
49. Szlávik Nóra 9. A Simonyifalva
50. Szőke Hunor 1. Farkaslaka
51. Ujvárosi Renáta 10. D Secusigiu
52. Vékony Eleonóra-Kinga 9. B Ágya
53. Zsóri Roland 9. C Simonyifalva
54. Zsóri Zsolt 11. E Ágya

 

Bentlakó diákok,
akik más oktatási intézményben tanulnak

Sorszám Név Lakóhely Oktatási intézmény
1. Barna Alexandra Ágya Vasile Goldiş Egyetem
2. Brăniştean Andrei Vulcan (Hunyad m.) UTA Sportegyesület
3. Ghionghioş Andrei Vulcan UTA Sportegyesület
4. Hódi Kinga Majláthfalva Vasile Goldiş Egyetem
5. Todea Nicuşor Pankota UTA Sportegyesület
6. Toth Imola Simonyifalva Közgazdasági Főgimnázium

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

15 − 7 =

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .