Ellenpontozás a múlt heti témánkhoz, avagy lehet örömteli élmény is a vezetés, akár négy, akár két keréken. És nemcsak a járművön ülőnek, hanem a nézőnek is.
Brent Buntyn kisfilmje az enduro- és krosszmotorosok világába vezet el. Abba a világba, ahol igazából nem is egymásssal, hanem a tereppel és az idővel versenyeznek a motorosok. S ahol a fizikával dacoló mozdulatokat, különleges ugrásokat hónapok, évek munkájával és a gép tökéletes ismeretével lehet csak elsajátítani és biztonságosan véghezvinni.
A másodpercenként 1000 felvétel (!) sebességgel felvett, lassított képkockákon minden apró rezzenés, manőver kitűnően látszik, Ronald Jenkees pazar zenéje (lásd a Szünetet is!) pedig hihetetlen ritmust ad a lenyűgöző látványnak. (A türelmetlenebbek egyből előre tekerhetik a filmet 1:02-höz, de akkor lemaradnak a hangulatkeltő, felvezető képekről.)
Betöltés ...