Bálint Bernadett aranyérmes a középiskolai asztalitenisz-bajnokságon!

Balint_Bernadett_savÁprilis 25–27. között rendezték meg Giurgiun a középiskolások asztalitenisz-bajnokságának országos döntőjét, amelyen minden megyéből a győztesek (egy-egy fiú és lány játékos) vehetett részt.

A lányok versenyében Bálint Bernadett (XI. B), iskolánk tanulója, magabiztosan nyerte meg az első helyet, míg a fiúknál az aradi élelmiszeripari líceum diákja, Boata Edgár a 28. lett.

A kis csapat (Bálint Bernadett, Boata Edgar tanulók, illetve Erdei Emese és Brosovszki Olivia tanárok), mely az ország másik szegletébe utazott, nagyon sok viszontagságon ment keresztül. A legszörnyűbb az volt, hogy a hosszú út után egy Bronx-i hajléktalan-telepre hasonlító negyed közepén lévő kollégiumba akartak elszállásolni. Végül is minden nehézségen túljutva, a győzelemnek nagyon örültünk és büszkék vagyunk, hogy ilyen messzire vittük iskolánk hírnevét.

A Bálint Bernadettel tavaly decemberben készített interjúnkat ITT olvashatják el, illetve hallgathatják meg.